Zadzwoń  + 48 606 707 025

Start » Animator Zabaw dla Dzieci » Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

Kurs Animatora Zielona Góra 14.10.2017

 

 

Akademia Animatora to Zaufana Marka tworzona przez Specjalistów z branży animacyjnej.
Na Specjalistycznym Kursie Animatora Zielona Góra dowiesz się, jak robić bańki mydlane w rozmiarze XXL, ozdabiać twarze i wytwarzać fantastyczne balonowe kreacje. Nauczysz się, w jaki sposób dbać o sprzęt animacyjny, poznasz fantastyczne animacje dla najmłodszych, a także dużo, dużo więcej!

Kurs Animatora Zielona Góra to okazja do zawiązania nowych kontaktów biznesowych i towarzyskich. Na Kursie Animatora Zielona Góra spotkasz ciekawe osoby, które podzielają Twoją pasję. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra to nauka poprzez zabawę i praktykę! Nie ma czasu na rutynę!

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Kurs Animatora Zielona Góra w Akademii Animatora to oferta przeznaczona dla Rodziców, którzy chcą dowiedzieć się, jak w sposób twórczy i ciekawy zorganizować czas swoim dzieciom, dla Wykwalifikowanych Animatorów chcących poszerzyć swoje umiejętności, a także dla osób, które dopiero rozpoczynają karierę w animacji, niezależnie od wieku!

Po odbytym Szkoleniu Animatora spędź twórczy weekend zwiedzając miasto. Odwiedź Winne Wzgórze i Palmiarnię lub udaj się na całodniową wycieczkę szlakiem rezerwatów przyrody!

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Zapisz się na Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci Zielona Góra w Akademii Animatora i wybierz profesję, która stanie się źródłem codziennych uśmiechów i wzruszeń. Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy zaprasza na Innowacyjny Szkolenie Animatora Zielona Góra, który wystartuje 14.10.2017.

Udział w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Zielona Góra gwarantuje porcję solidnej wiedzy z zakresu animacji, dzień pełen wyjątkowej praktyki pod opieką Doświadczonych Trenerów, dwujęzyczny certyfikat i miłą atmosferę podczas Kursu Animatora.

 

Kurs Animatora Zielona Góra

 

Bądź Profesjonalnym Animatorem!

Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów i wejdź do bajkowego świata, wypełnionego dziecięcym uśmiechem i dorosłą radością. Ilość miejsc jest ściśle określona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Zielona Góra 14.10.2017

Zapisz się na Szkolenie Animatorów by Akademia Animatora w Zielonej Górze

Spotkajmy się na szkoleniach organizowanych przez Akademię Animatora z Warszawy!

 

 

 

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora