Zadzwoń  + 48 577 442 884

Start » Animator Zabaw dla Dzieci » Kurs Animatora Katowice 11.03.2017

Kurs Animatora Katowice 11.03.2017

Kurs Animatora Katowice 11.03.2017

 

 

Zarejestruj się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 11.03.2017.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie tworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką pasją i poświęceniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora przeprowadza Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów, a także organizuje profesjonalne imprezy dla wielu zaufanych marek.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Wybierz Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora. Na Szkoleniu Animatora Katowice uzyskasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, zdobędziesz wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, spotkasz wielu wspaniałych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najradośniejszym zawodzie świata. Zapisz się na Kurs Animatora wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką, a po Szkoleniu Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – historyczną dzielnicę miasta, wyruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najpiękniejszych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do Katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która zdobywa w na terenie kraju coraz większą popularność.

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to wyjątkowa inwestycja w Twoją przyszłość. Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci dowiesz się, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL i samemu je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik ozdabiania twarzy na profesjonalnych fantomach, dowiesz się, jak skutecznie przeprowadzać animacje dla dzieci i własnoręcznie zrobisz fantazyjne balonowe kształty.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Katowice, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to więcej niż kurs. Akademię Animatora tworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatorów Katowice 11.03.2017 – Zapisz się Do zobaczenia na kursie animatora Katowice!

 

 

 

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora