Zadzwoń  + 48 606 707 025

Start » Animator Zabaw dla Dzieci » Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017

 

 

Profesjonalny Kurs Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa to inwestycja w Twój rozwój i w swoją przyszłość!

Dokonaj rezerwacji teraz! Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów Branży!

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Zobaczmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora Warszawa 04.03.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa Dołączysz do nas?

Zapraszamy!:-)

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Kurs Animatora Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na rutynę. Praktyczną wiedzę, którą zyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa z wycieczką po mieście! Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście.

Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zapisz się na Kurs Animatora Warszawa i zdobądź profesję, która ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora organizuje wydarzenia dla zaufanych marek, przeprowadza Specjalistyczne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 04.03.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zdobądź dwujęzyczny certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w rozwojowym profesji!

 

Kurs Animatora Warszawa

 

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania twarzy, zrobisz fantastyczne balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz twórcze i atrakcyjne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu.

Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwijaj się pod okiem Doświadczonych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w branży animacyjnej.

 

 

 

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora