Zadzwoń  + 48 606 707 025

Start » Animator Zabaw dla Dzieci » Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017

 

 

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy to marka zaufana przez Kursantów, Klientów i Pracodawców. Na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk zapraszamy Animatorów i Opiekunów na co dzień pracujących w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy chcą zyskać nowe wspaniałe umiejętności, które pomogą im w sposób zajmujący i kreatywny wypełnić czas swoim pociechom, a także osoby uczące się i studiujące, którzy chcą uzyskać profesję, który łatwo można pogodzić z nauką lub obowiązkami domowymi i zawodowymi.

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk dowiesz się robić bańki mydlane w imponującym rozmiarze, wytwarzać wspaniałe balonowe kształty, malować buźki na profesjonalnych fantomach i nie tylko!

 

Kurs Animatora Gdańsk

 

Bądź Profesjonalnym Animatorem!

Zarejestruj się na Kurs Animatora Gdańsk i wejdź do bajkowego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i dorosłą radością. Ilość miejsc jest limitowana, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zapisz się na Szkolenie Animatorów Gdańsk 25.02.2017 – Zapisz się!

Spotkajmy się na kursie!:-)

 

Kurs Animatora Gdańsk

 

Zarejestruj się na Kurs Animatora razem ze swoją mamą, siostrą, koleżanką lub nakłoń do zarejestrowania się swojego męża lub partnera. Razem weźcie udział w pasjonującej przygodzie, jaką jest praca w animacji!

Przydatne umiejętności, które zyskacie na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk spożytkujecie w pracy i w domu, nauczycie się w sposób bardziej kreatywny patrzeć na codzienność. A po Szkoleniu Animatora sprawdźcie, jak wiele ma do zaproponowania Trójmiasto!

Wyruszcie na spacer po gdańskim Starym Mieście, zobaczcie Europejskie Centrum Solidarności lub złapcie wiatr w żagle na sopockiej plaży.

 

Kurs Animatora Gdańsk

 

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy, który wystartuje 25.02.2017.

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który łączy w sobie pasję do animacji i zaangażowanie w wyjątkowe działania edukacyjne. Akademia Animatora zajmuje się organizacją profesjonalnych eventów dla zaufanych marek oraz Specjalistycznych Szkoleń dla Animatorów. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk pozwoli Ci zobaczyć, jak wygląda zawód Profesjonalnego Animatora, uzyskać przydatne umiejętności z zakresu animacji i zyskać zawód, który jest coraz bardziej popularny w kraju i na świecie.