Zadzwoń  + 48 606 707 025

Start » Kurs Animatora » Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

 

 

Akademia Animatora to Ceniona Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Profesjonalne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wyjątkowej pasji i długoletniego doświadczenia w branży animacyjnej.

Zaproś do uczestnictwa w Kursie Animatora Szczecin najbliższych, zarejestruj się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem. Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby dotąd niezwiązane z branżą animacyjną, jak i Doświadczonych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje i spotkać osoby, które mają takie same pasje i marzenia.

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Akademia Animatora zaprasza na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin! Już dziś zapisz się na Kurs Animatora Szczecin by Akademia Animatora, które odbędzie się 15.10.2017 w Szczecinie.

Uczestnictwo w Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Tobie gruntowne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Kursie Animatora?
Ozdabiania buziek, tworzenia ogromnych baniek mydlanych, robienia wspaniałych balonowych kreacji, ciekawych sposobów na gry i zabawy dla dzieci w domu i w plenerze, a także dużo, dużo więcej!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin organizowany przez Akademię Animatora proponuje mnóstwo nowych, wyjątkowych możliwości. Jako osoba, która ukończy Kurs Animatora staniesz się Profesjonalnym Animatorem znajdując pracę w żłobkach, przedszkolach i szkołach, instytucjach kulturalnych, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji wydarzeń masowych i skromnych z udziałem najmłodszych.
Po zakończonym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w języku polskim i angielskim Certyfikatu zobacz imponujący Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na ciekawą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

 

Kurs Animatora Szczecin

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najmocniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to więcej niż kurs.

Akademię Animatora współtworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora Szczecin 15.10.2017 – Zarejestruj się Zobaczmy się na Szkoleniach Animatora w Szczecinie!

 

 

 

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora