Zadzwoń  + 48 606 707 025

Start » Kurs Animatora Warszawa » Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

Kurs Animatora Katowice 21.10.2017

 

 

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 21.10.2017 w Katowicach. Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i zaangażowaniem działają w branży animacyjnej.

Akademia Animatora organizuje Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów, a także tworzy profesjonalne imprezy dla wielu cenionych Marek w kraju.

 

Kurs Animatora Katowice

 

Wybierz Innowacyjny Kurs Animatora KatowiceAnimator Zabaw dla Dzieci Katowice – 21.10.2017 w Akademii Animatora. Na Szkoleniu Animatora Katowice otrzymasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dzieci, zyskasz dwujęzyczny Certyfikat, poznasz wielu wspaniałych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

Po Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do podjęcia pracy w najweselszym zawodzie świata. Zarejestruj się na Szkolenie Animatora razem ze swoją najlepszą przyjaciółką, a po Kursie Animatora odwiedźcie Nikiszowiec – historyczną część miasta, wyruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najcenniejszych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a po zachodzie słońca koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który uzyskuje w Polsce coraz większą popularność. Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Katowicach to doskonała inwestycja w Twoją przyszłość. Na Kursie Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak tworzyć bańki mydlane w rozmiarze XXL i samodzielnie je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik malowania buziek na profesjonalnych fantomach, dowiesz się, jak z powodzeniem przeprowadzać gry i zabawy dla najmłodszych i własnoręcznie wykonasz wspaniałe balonowe kształty.

Zarejestruj się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

 

Kurs Animatora Katowice

 

Zarejestruj się na Kurs Animatorów Katowice, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż Szkolenie Animatora.
Akademię Animatora współtworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą oklaskujemy. Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora Katowice – Zarejestruj się!

Do zobaczenia na Kursach Animatora Katowice – 21.10.2017!

 

 

 

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora