Zadzwoń  + 48 577 442 884

Start » Animator Zabaw dla Dzieci » Kurs Animatora Wrocław 22.10.2017

Kurs Animatora Wrocław 22.10.2017

Kurs Animatora Wrocław 22.10.2017

 

 

Na Kursie Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci we Wrocławiu organizowanym przez Akademię Animatora otrzymasz praktyczne umiejętności konieczne w zawodzie Profesjonalnego Animatora. Nauczysz się, jak robić wspaniałe balonowe kształty, na profesjonalnych fantomach nauczysz się elementarnej wiedzy z zakresu malowania twarzy, samodzielnie stworzysz gigantyczne bańki mydlane, dowiesz się, jak w profesjonalny sposób organizować gry i zabawy dla dzieci, a także poznasz wiele ciekawych osób, które mają podobne plany, zamierzenia i nadzieje.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Zapisz się na Profesjonalne Szkolenie Animatora by Akademia Animatora we Wrocławiu, dzięki któremu dołączysz do wyjątkowego grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci!
Na Kurs dla Animatorów we Wrocławiu zapraszamy wszystkie osoby, których pasją jest dzielenie się uśmiechem! Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współtworzy imprezy dla cenionych, przeprowadza Specjalistyczne Szkolenia dla Animatorów bazując na długoletnim doświadczeniu w animacji.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, który uzyskasz po zakończeniu Kursu Animatora – Animatora Zabaw dla Dzieci Wrocław w Akademii Animatora umożliwi Ci podjęcie pracy w żłobkach, przedszkolach, instytucjach kulturalnych i salonach fryzjerskich. A może stanie się motywacją do rozpoczęcia własnej działalności?

Zapisz się na Kurs Animatora we Wrocławiu, które rozpocznie się 22.10.2017 i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora. Wyznacz dodatkowy dzień we Wrocławiu na przechadzkę po magicznym wrocławskim rynku, wjedź na szczyt imponującego Sky Tower i zwiedź wrocławską Halę Stulecia.

 

Kurs Animatora Wrocław

 

Bądź Profesjonalnym Animatorem!

Zarejestruj się na Kurs Animatora i wejdź do bajkowego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i nieposkromioną radością. Ilość miejsc jest limitowana, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów Wrocław 22.10.2017 – Zapisz się KONIECZNIE!

Do zobaczenia na Kursach Animatora we Wrocławiu!

 

 

 

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora