Zadzwoń  + 48 606 707 025

Start » Animator Zabaw dla Dzieci » Kurs Animatora Poznań 28.10.2017

Kurs Animatora Poznań 28.10.2017

Kurs Animatora Poznań 28.10.2017

 

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy to oferta skierowana do wszystkich osób pracujących w branży animacyjnej, Opiekunów, Rodziców i Dziadków.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Poznań, na którym, pod okiem Doświadczonych Trenerów, zyskasz nowe, wyjątkowe umiejętności, poznasz wspaniałych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję i zdobędziesz Certyfikat w języku polskim i angielskim, który otworzy przed Tobą drzwi do świata animacji.

 

Kurs Animatora Poznań

 

Akademia Animatora przeprowadza Innowacyjne Kursy dla Animatorów w punktach szkoleniowych w całym kraju. Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Poznaniu, które odbędzie się 28.10.2017 zapewni Ci solidne przygotowanie do pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora. Kurs Animatora Poznań to także fantastyczna okazja, aby w twórczy sposób wykorzystać weekend.
Po odbytym Kursie Animatora zobacz poznański Stary Rynek, zobacz monumentalny Zamek Cesarski, wykorzystaj intensywnie czas nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu lub wykorzystaj dodatkowy dzień na wyjazd do Wielkopolskiego Parku Narodowego.

 

Kurs Animatora Poznań

 

Zarejestruj się na Szkolenie – Animator Zabaw dla Dzieci w Poznaniu przeprowadzany przez Akademię Animatora mającą siedzibę w Warszawie. Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. to marka ciesząca się zaufaniem wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.
Na Kursie AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Poznań zyskasz gruntowne przygotowanie do pracy w profesji Animatora. Nauczysz się na profesjonalnych fantomach, w jaki sposób ozdabiać buźki, samodzielnie wytworzysz gigantyczne bańki mydlane, bez których nie może się obejść żadna impreza, poznasz nowe, fantastyczne pomysły na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku, stworzysz fantastyczne balonowe kreacje i wiele, wiele więcej!

 

Kurs Animatora Poznań

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora w Poznaniu, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.

Akademię Animatora tworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy. Zapisz się na Szkolenie Animatorów w Poznaniu 28.10.2017

Zarejestruj się – Kurs Animatora Poznań 28.10.2017

Zobaczmy się koniecznie na Kursie Animatora w Poznaniu!

 

 

 

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora