Zadzwoń  + 48 606 707 025

Start » Animator Zabaw dla Dzieci » Kurs Animatora Toruń 29.10.2017

Kurs Animatora Toruń 29.10.2017

Kurs Animatora Toruń 29.10.2017

 

 

Akademia Animatora to ceniona Marka, która przeprowadza profesjonalne eventy, organizuje Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów i prężnie działa w branży animacyjnej angażując się w nowe, wyjątkowe inicjatywy. Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Toruniu i zostań Profesjonalnym Animatorem.

Czego dowiesz się na Kursie Animatora?
Podstawowych technik malowania buziek, tworzenia wielkich baniek mydlanych, tworzenia oryginalnych balonowych kształtów dla dzieci, przeprowadzania atrakcyjnych gier i zabaw i nie tylko!

 

Kurs Animatora Toruń

 

Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatora w Toruniu, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz wspierać Cię najmocniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.
Akademię Animatora tworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością oklaskujemy.

 

Kurs Animatora Toruń

 

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci w Toruniu organizowany przez Akademię Animatora to sposobność, aby znaleźć w sobie nowe talenty! Zarejestruj się na Szkolenie Animatora w Toruniu i odkryj, jak wielu rzeczy możesz się nauczyć. Na Kurs Animatora w Toruniu zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pracy Animatora. Pod okiem Doświadczonych Trenerów zdobędziesz wiedzę, przydatne umiejętności i wydany w języku polskim i angielskim certyfikat, który pozwoli Ci rozpocząć wymarzony zawód.
Nie czekaj i już teraz zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Toruń 29.10.2017!

 

Kurs Animatora Toruń

 

Szukasz inspiracji na weekend?

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci Toruń i zawitaj do miasta Kopernika!
Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy zaprasza na Profesjonalny Kurs Animatora Toruń, który wystartuje 29.10.2017. Połącz przyjemne z pożytecznym – zyskaj nowe, wspaniałe umiejętności, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracę w zawodzie Animatora i poznawaj Toruń!
Odkryj, zabytkowy średniowieczny zespół miejski – składający się ze Starego Miasta, Nowego Miasta i Zamku Krzyżackiego, zobacz słynną Twierdzę Toruń, a pod koniec dnia zajrzyj na Rynek Staromiejski! Wykorzystaj aktywnie czas w Toruniu fantastycznie położonym mieście na Kujawach.

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatorów Toruń 29.10.2017

Zarezerwuj miejsce – Kurs Animatora Toruń 29.10.2017

Zobaczmy się na Szkoleniu Animatora w Toruniu!

 

 

 

Zapraszamy również do: Hurtownia Animatora – HurtowniaAnimatora.pl

Hurtownia Animatora – Profesjonalne Produkty dla Animatorów

sklep animatora