Zadzwoń  + 48 606 707 025

Start » Animator Zabaw dla Dzieci » Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016

Kurs Animatora Warszawa 30.07.2016

kurs-animatora-warszawa-30-07-2016

 

 

Wakacyjny weekend w Warszawie? Spędź go razem z Akademią Animatora! Zapisz się na wyjątkową, letnią edycję Kursu – Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci i odkryj wiele nowych możliwości!

Kurs Animatora Warszawa to gwarancja zdobycia praktycznych umiejętności niezbędnych w zawodzie każdego Animatora Zabaw dla Dzieci. Na Szkoleniu Profesjonalni Trenerzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej nauczą Cię, jak samodzielnie wykonywać ogromne bańki mydlane, tworzyć atrakcyjne balonowe kreacje, na widok których dzieci zapiszczą z zachwytu, a także, jak na profesjonalnych fantomach malować najbardziej popularne wzory. Poznasz również wiele wyjątkowych, letnich gier i zabaw, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy. Szkolenie zwieńczy wręczenie certyfikatów w języki polskim i angielskim, które umożliwią Ci znalezienie wspaniałej, wakacyjnej pracy w atrakcyjnych miejscowościach w kraju i za granicą.

Kurs Animatora Warszawa to również doskonała okazja, aby poznać ludzi z różnych zakątków Polski i wspólnie zwiedzić Warszawę! Po zakończonym Szkoleniu warto przeznaczyć dodatkowy dzień na odwiedziny w stolicy.

Wybierz Kurs Animatora Warszawa! Zapisz się na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci organizowane przez Akademię Animatora z Warszawy i zdobądź zawód Profesjonalnego Animatora.

 

 

Kurs Animatora Warszawa

 

 

Zapraszamy na Profesjonalny Kurs Animatora Warszawa organizowany przez Akademię Animatora.

Zapisz Się na Kurs Animatora WARSZAWA !